تور تفلیس

بیشتر ببینید

تفلیس پایتخت کشور گرجستان و بزرگترین شهر این کشور است.گرجستان جزو کشورهای اوراسیا محسوب می‌شود. به طور کلی تفلیس از زیباترین شهرهای گرجستان به شمار می‌آید. زبان مردم گرجستان گرجی است و واحد پول رایج در تفلیس لاری گرجی (GEL)است. دین مردم این کشور بیش از 95 درصد مسیحی هستند. سوغات شهر تفلیس شاملکانتاسی (جام نوشیدنی ساخته شده از شاخ)، چاقوهای دست ساز، پاپاکی (نوعی کلاه های پشمی بزرگ و منسوجات دست باف)است.

جالب است بدانید گرجستان به عنوان یک کشور مهمان نواز شناخته شده است همچنین آشپزی گرجی‌ها به سبک اروپای شرقی است. اما آشپزی مردم گرجستان شباهت زیادی به غذاهای ایرانی دارد.

رزرو تور تفلیس

برای رزور تور تفلیس شما می‌توانید از آژانس مسافرتی تاراز گشت کمک بگیرید و با کارشناسان آن به صورت حضوری ویا مجازی در ارتباط باشید. راحت‌ترین وسریع ترین راه سفر به تفلیس از طریق مسیر هوایی است. اما به علت نزدیکی این شهر به ایران سفر زمینی نیز وجود دارد.

این کشور نیاز به ویزا دارد و ویزای توریستی آن فقط تا 45 روز اعتبار دارد. همچنین بهترین فصل سفر به تفلیس  بهار و پاییز اوقات مناسبی برای سفر به تفلیس محسوب می‌شوند. در طی این دو فصل هوا معتدل است و بارندگی دلپذیری در جریان است. 

قیمت تور تفلیس

قیمت تور تفلیس به عوامل متعددی بستگی دارد اینکه شما هتل را انتخاب می‎کنید یا هاستل، سفر زمینی یا هوایی، تعداد روز اقامت و غیره. در نتیجه نمی‌توان با قاطعیت قیمت تور تلفلیس را بیان کرد.


پرسش و پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS