تور ارمنستان

بیشتر ببینید

کشور ارمنستان در قفقاز جنوبی قرار گرفته است که بین دریای خزر و دریای سیاه واقع شده و پل ارتباطی بین ایران و اروپا محسوب می‌شود. به دلیل نزدیکی به ایران تور ارمنستان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی است. بد نیست بدانید که این کشور به سه ناحیه تقسیم می‌شود: ارمنستان بزرگ، ارمنستان کوچک و ارمنستان جدید. در آمد این کشور از صادرات الماس، مس و قطعات فلزی تامین می‌شود. دین رسمی کشور ارمنستان مسیحیت است و از این رو کلیساهای متعددی در کشور دیده می‌شود و می‌توان گفت کلیسا به نوعی ریشه در فرهنگ و اصالت آن‌ها دارد. واحد اصلی پول این کشور درام است. این کشور جاذبه‌های دیدینی فراوانی دارد که شهر دیلیجان یکی از پربازدید ترین توریست‌های گردشگری است. دلیجان شهری خوش آب و هوا و سرسبز است که آن را سوئیس کوچک نیز می‌نامند.از مکان‌های تفریحی و تاریخی و گردشگری دیگر می‌توان به: دریاچه سوان، باغ گیاه‌ شناسی ایروان،مرکز تفریحی کوئست روم، دنیای آبی ایروان، موزه تاریخ ارمنستان،موزه ماتناداران،موزه اربونی و غیره اشاره کرد.

رزرو تور ارمنستان

برای ورود به این کشور شما نیازمند ویزا نیستید. شما می‌توانید به صورت زمینی(اتوبوس یا قطار)یا هوایی به این کشور سفر کنید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو تور ارمنستان می‌توانید با آژانس مسافرتی تاراز گشت تماس بگیرید و سوالات خود را از کارشناسان تاراز گشت بپرسید. لازم به یادآوری است که بهترین زمان برای سفر به ارمنستان اواخر بهار یا اوایل پاییز است. در این دو فصل ارمنستان هوای معتدلی دارد و از جهت آب و هوا اذیت نخواهید شد.

قیمت تور ارمنستان

قیمت تور ارمنستان به انتخاب و هزینه های شما بستگی دارد. هزینه این سفر به چند معیار متفاوت مانند حمل و نقل، اقامت و زمان تور بستگی دارد. با تغییر در این سه فاکتور می‌توانید بیشترین تغییر را در قیمت تور ارمنستان ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که قیمت تور ارمنستان هوایی از قیمت تور ارمنستان زمینی بیشتر است.

رزرو تور ارمنستان از شهرکرد

برای همراه شدن با تور ارمنستان از شهرکرد کافیست با تارازگشت تماس بگیرید. ما در تمام ساعات کاری پاسخگو شما هستیم و اطلاعات کافی را در اختیارتان قرار می‌دهیم. 


پرسش و پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS