درباره ما

درباره آژانس مسافرتی تارازگشت

دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تاراز گشت زاگرس از مرداد ماه سال 1391 در شهـرکرد مرکز استان چهارمحـال و بخـتیاری شروع به فعالیت نمود. فعالیت این آژانس با دارا بودن پروانه فعالیت از سازمان هواپیمایی کشوری، وزارت گردشگری و شرکت راه آهن ج.ا.ا در زمینه برگزاری و اجرای تورهای داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل در سراسر ایران و جهان، اخذ ویزای توریستی کشورهای جهان و همچنین صدور بلیت هواپیما و قطار می­ باشد.
همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته­ ترین تکنولوژی­ های روز دنیا می ­باشد. - درباره ما

درباره مدیریت تاراز گشت


سجاد عباسیان به عنوان مدیریت آژانس مسافرتی تاراز گشت زاگرس با سابقه 15 ساله در صنعت گردشگری، پس از طی دوره ­های حرفه­ای مدیریت، فروش و بازاریابی محصول در این صنعت و نیز دوره ­های تخصصی صدور بلیط هواپیما و قطار همواره در جهت رسیدن به اهداف عالیه صنعت گردشگری دغدغه­ مند بوده است .
همچنان که اعتماد چندین ساله اداره ­کل میراث­ فرهنگی، گردشگری و صنایع­ دستی استان و مدیران دفاتر خدمات مسافرتی استان چهارمحال و بختیاری منجر به حضور مستمر در نهادها و کمیسیون های ذیل گردیده است :

  1.   نماینده مدیرکل محترم گردشگری استان در کمیسیون نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی استان در سال­های 96 تا 98 و 1401 تا کنون
  1.  نماینده مدیرکل محترم گردشگری استان در کمیسیون نظارت بر راهنمایان گردشگری استان از سال 1398 تا کنون
  1. عضو میز تخصصی گردشگری کـوچ در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری
  1. عضو دو دوره هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان چهارمحال و بختیاری از سال 1395 تا 1401
  1. عضو کارگروه گردشگری بنیاد ملی نخبگان استان چهارمحال و بختیاری از سال 1395 لغایت 1397

عکس خلبان تارازگشت
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS