تور استانبول

بیشتر ببینید

استانبول تنها شهر اوراسیایی جهان و یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه به شمار می‌آید. تور ترکیه به دلیل قیمت قابل قبول و خدمات عالی همواره یکی از محبوب‌ترین تورهای خارجی نزد ایرانیان است. ناگفته نماند که اگر قصد دارید تا به این شهر سفر کنید بد نیست تا با آنجا بیشتر آشنا شوید. زبان رسمی ترکیه ترکی استانبولی است که یکی از قدیمی‌ترین زبان های دنیا به شمارمی‌آید.دین بیشتر مردم یهودی یا مسیحی و یا مسلمان است. ساکنین ترکیه مردمی خونگرم و مهمان نواز هستند و از بودن در جمع آن‌ها لذت می‌برید. شهر استانبول را شهر هزار مسجد می‌نامند؛ چرا که پر از مساجد خوش آب و رنگ است. از مهم‌تریــن آنهــا می‌توان به ایاصوفیــه و مســجد ســلطان محمــود اشاره کرد که در نوع خود بی‌همتا به شمار می‌آیند. از جاهای دیدنی استانبول می‌توان به مسجد سلطان احمد، آب‌انبار تاریخی باسیلیکا، قصر توپ‌‌کاپی، کاخ دلما باغچه، روملی حصار و برج گالاتا و غیره اشاره کرد.

رزرو تور استانبول

ترکیه نیاز به ویزا ندارد و شما به راحتی می‌توانید به این کشور سفر کنید. استانبول آب و هوای نیمه مرطوب و معتدلی دارد. با توجه به آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب، استانبول در تمام فصول سال گردشگران زیادی را پذیرا خواهد بود. به همین دلیل بهتر است قبل از سفر به استانبول به پیش‌ بینی هوا توجه کنید و با استفاده از لباس‌‌های مناسب برای هر فصل آماده شوید. در سفر به استانبول و رزرو تور استانبول با آژانس تاراز گشت می‌توانید سفری خوش و پرخاطره را برای خود و خانواده به ارمغان آورید.

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول به عوامل متعددی مثل نوع هتل و خدمات آن، فصل سفر، ایرلاین، تعداد روز اقامت و غیره بستگی دارد. لذا بسته به این عوامل گزینه‌های زیادی پیش رو شماست. اگر دوست دارید تا با تور استانبول تارازگشت همراه شوید کافیست با همکاران ما تماس گرفته و اطلاعات جدید دریافت کنید.

رزرو تور استانبول از شهرکرد

ما برای ساکنین شهرکرد گزینه‌های متنوعی داریم. شما می‌توانید با رزرو تور استانبول از شهرکرد با تارازگشت همسفر شده و لحظاتی مهیج را رقم بزنید.اگر مشتاقید در این باره بدانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS