تور ایروان

بیشتر ببینید

ایروان به دلیل فاصله کمش با ایران مقرون به صرفه بودن هزینه سفر و مکان‌های گردشگری متعدد یکی از گزینه‌های سفر برای ایرانی‌ها به شمار می‌رود.به دلیل نزدیک بودن ایران و ارمنستان تشابه فرهنگی زیادی بین این دو کشور وجود دارد.

ایروان پایتخت کشور ارمنستان است و در دامنه کوه آرارات ساخته شده است. دین مردم این کشور مسیحی و زبان آنها ارمنی می‌باشد.

ارمنی‌ها بسیار مهمان‌نواز هستند و این امکان وجود دارد که در سفرتان برای صرف یک وعده نوشیدنی یا غذا به خانه آن‌ها دعوت شوید. بهترین زمان سفر به ایروان را می‌توان از ماه مارس تا می (اواسط اسفند تا اواسط خرداد) در نظر گرفت.

غذاهای ارمنی همواره به عنوان سبک غذایی خاص شناخته شده اند.از طرفی به دلیل نزدیکی فرهنگی بین ایران و ارمنستان غذاهای این کشور با ذائقه ایرانیان هم سازگار است.

رزرو تور ایروان

بهترین روش برای سفر به ارمنستان از راه هوایی و رزرو تور از طریق آژانس های هواپیمایی است. شما می‌توانید از طریق آژانس هواپیمایی راز گیتی به صورت تلفنی یا حضوری با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به این شهر زیبا سفر کنید.

قیمت تور ایروان

ایروان شهری ارزان است و هزینه‌های سفر به آن در مقایسه با سایر مقاصد گردشگری نسبتا پایین است. اما برای کاهش هزینه‌ها بهتر است جهت رفت و آمد خود از اتوبوس و تاکسی استفاده کنید. با این حال هزینه سفر تور ایروان به عوامل دیگری همچون ساعت و روز پرواز، نوع هتل و خدمات آن، تعداد روزهای اقامت و.. بستگی دارد.
پرسش و پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS