تور ژاپن

بیشتر ببینید

تور ژاپن از شهرکرد یک انتخاب عالی برای سفری مهیج است. ژاپن کشوری کمتر دیده شده است و شما را با پیشرفته بودن خود جادو می‌کند. اگر عاشق ددین شکوفه‌های گیلاس در کنار شهرهایی فوق پیشرفته هستید این سفر برایتان مناسب است. خیابان‌هایی مملو از رهگدران، کاخ‌های رنگارنگ، آسمانی آبی و درختانی سرسبز چیزی است که در ژاپن شما را شگفت‌زده می‌کند. در این تور هم از جاذبه‌های تاریخی ژاپن بازدید می‌کنید و هم از فرهنگ مردم. هم به دیدن بازارهای محلی می‌روید و هم از مراکز خرید لوکس بازدید می‌کنید. چه چیزی بهتر از این!

تور ژاپن از شهرکرد

تارازگشت افتخار دارد تا به عنوان مجری تور ژاپن از شهرکرد تجربه‌ای متفاوت را برای مسافران رقم بزند. اگر دوست دارید تا به مقصدی رویایی و لوکس سفر کنید این تور بهترین گزینه است. در این تور از معبد هوریوجی، موزه ملی هنر، دیزنی لند توکیو، برج توکیو و پارک گل های آشیکاگا بازدید می‌کنید. همچنین به دیدن بازارهای محلی می‌روید و از آنجا به خرید صنایع دستی می‌پردازید. آب و هوای خوب و طبیعت زیبای ژاپن نیز حسابی شما را به وجد می‌آورد. به طوری که از دیدن پارک‌های ملی این کشور لذت خواهید برد.

خدمات تور ژاپن

  • رزرو بلیط هواپیما
  • رزرو هتل
  • ویزا
  • ترانسفر
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای گردشگری

رزرو تور ژاپن از شهرکرد

اگر قصد سفر دارید می‌توانید رزرو تور ژاپن از شهرکرد را به تیم ما بسپارید. تارازگشت در کنار شماست تا با بهترین خدمات سفری خاطره‌انگیز را تقدیمتان کند. همکاران ما به صورت تلفنی و حضوری اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند. همچنین برای دریافت دیگر خمات سفر مانند رزرو هتل، رزرو بلیط و بیمه مسافرتی می‌توانید روی کمک ما حساب کرده و بدون دغدغه راه سفر شوید.


پرسش و پاسخ

15 الی 30 روز.

بله. برای سفر به ژاپن به ویزا نیاز دارید

گواهی تمکن مالی، گواهی اشتغال به کار، ویزا، عکس پرسنلی، پاسپورت معتبر

نظر خود را ثبت کنید

به این تور امتیاز دهید :
0 دیدگاه در مورد این تور وجود دارد.

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS